18 آذر 1400
En | 
زمان انتشار: 11 آبان 1400
آخرین به‌روزرسانی: چهارشنبه, 12 آبان,1400
بازدید: 464
انتشار نسخه الکترونیکی شاخص های کلان اجتماعی واقتصادی کشور (تاریخ بروز رسانی1400/08/10)
انتشار نسخه الکترونیکی شاخص های کلان اجتماعی واقتصادی کشور (تاریخ بروز رسانی1400/08/10)

این مجموعه حاوي آخرين اطلاعات سالانه، فصلی و ماهانه کشور در زمینه‌های اقتصادی و اجتماعی است که به‌صورت ماهانه منتشر می‌شود. منابع اطلاعاتی اين گزارش، نتايج طرح¬های آمارگیری و محاسبات ملی مرکز آمار ایران و آمارهاي ثبتي دستگاه¬های اجرایی می‌باشد.

با توجه به تغييرات سريع جوامع در عصر حاضر، جمع­آوري و انتشار آمارها در بازه­هاي زماني كوتاه­ مدت (فصلي، ماهانه، هفتگي و حتي روزانه) مي­تواند به مسئولان و برنامه­ريزان جهت برنامه­ريزي هدفمند و دقيق و رصد و ارزیابی برنامه‌ها كمك شایانی نمايد. نظر به این مهم، مرکز آمار ایران اقدام به تهیه و انتشار گزارش شاخص‌های کلان اقتصادی و اجتماعی کشور نموده است. این مجموعه حاوي آخرين اطلاعات سالانه، فصلی و ماهانه کشور در زمینه‌های اقتصادی و اجتماعی است که به‌صورت ماهانه منتشر می‌شود. منابع اطلاعاتی اين گزارش، نتايج طرح­های آمارگیری و محاسبات ملی مرکز آمار ایران و آمارهاي ثبتي دستگاه­های اجرایی می‌باشد.

گزارش مذکور حاوي مجموعه‌اي از آخرين اطلاعات به‌روز شده سالانه، فصلی و ماهانه اقتصاد کشور است که در دوازده فصل؛ جمعیت و نیروی انسانی، بودجه خانوار و توزیع درآمد، حساب‌های ملی، شاخص‌های قیمت، متغیرهای پولی و اعتباری، وضع مالی دولت، تجارت خارجی، بورس، انرژی، صنعت و معدن، ساختمان و مسکن و کشاورزی تهیه و تدوین شده است.اطلاعات بیشتر از طریق فایل پیوست قابل دستیابی است.

تصاویر
  • انتشار نسخه الکترونیکی شاخص های کلان اجتماعی واقتصادی کشور (تاریخ بروز رسانی1400/08/10)
فایلهای پیوست
طراحی سایت